BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Moters dienos dovanos

Kovo 8-oji – Tarptautinė moters diena, kai kuriose šalyse tai valstybinė šventė.           Lietuvoje kovo 8-oji - atmintina diena, švenčiama kaip Tarptautinė moterų solidarumo diena. Šią dieną yra įprasta moterims dovanoti gėles. Daug gėlių. Bet yra vienas bet.. Kad ir kokios gėlės bebūtų gražios - jos gana greitai nuvysta (o dar kai už lango -15 pastoviai būna).

Norite moteriai padovanoti ne gėlių, bet nežinote ką? Mes Jums patarsime!

Nustebinkite savo moteris nuostabiomis seksualiomis prijuostėmis.

Norite,  kad Jūsų moteris atrodytų gundančiai ir viliojančiai net ir tada kai aplinkui barška puodai, o orkaitėje kepa kalakutas? O galbūt į maisto gamybą Jūsų moteris išeina kaip į karą? Šios prijuostės  leis atrodyti puikiai visose sunkiausiose maisto ruošimo stadijose!

Seksuali velniūkštė?

Pašėlusi karininkė?

Strip pokerio žaidėja?

Seksuali seselė?

Spręskite JŪS!

Važinėjantis žadintuvas

Originali ir netradiciška dovana toms moterims, kurioms nuolat sunku rytais atsikelti, ypač kai nepadeda netgi telefono žadintuvai. Ką jau kalbėti apie įkyrų vyro raginimą keltis… Nuo šiol tai – ne problema, nes mes turime išeitį – važinėjantį žadintuvą. Nors skamba ir keistai, tačiau veiksmingumas garantuotas! Nuo šiol šis unikalus žadintuvas padės Jūsų moteriai ne tik atsibusti, tačiau ir “išsijundinti”, nes išjungti jį ne taip paprasta - turėsite jį surasti ir pagauti. O puikios žadintuvo spalvos leis jį priderintį prie bet kokio interjero.

Judanti gėlytė arba saulutė

Judanti „Flip Flap“ gėlė džiugins moterį visada ir už tai nereikalaus jokio atlygio. Jos nereikia laistyti, keisti žemės, ar kitaip prižiūrėti. Viskas, ko reikia, - tai šviesa. Būdama šviesioje vietoje gėlė Jums mojuos savo dviem žaliais lapais ir linguos žiedą į šonus. Jeigu manote, kad gėlei reikia keisti elementus ar kitokiu būdu ją įkrauti - klystate. Gėlė veikia saulės elementų dėka. Kuo daugiau šviesos patenka į gėlės stovėjimo vietą, tuo intensyviau juda lapai ir žiedas.

Rankų darbo dirbiniai

Galbūt norite pasveikinti savo moterį ar merginą atvirute? Arba padovanoti jai gražų rankų darbo papuošaliuką?

Visus šiuos dalykėlius bei daugybę kitų rasite  WWW.DOVANUSALIS.LT

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą