BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Valentino diena. Dovanų idėjos (II dalis)

Antroje dalyje apžvelgsime dovanėles, kurios yra skirtos arba vyrams, arba moterims. Pirmenybe, žinoma, atiduokime moterims :)

Šildomos šlepetės

Tai originali, inovatyvi ir puiki dovana merginai ar moteriai, kuri nuolat žiema sušąla. Su šiomis šlepetėmis ji tikrai pamirš šaltas kojas ir jaukiai bei šiltai jausis sėdėdama prie savo kompiuterio ar TV ekrano.

Judanti gėlytė

Judanti „Flip Flap” gėlė džiugins Jus visada ir už tai nereikalaus jokio atlygio. Jos nereikia laistyti, keisti žemės, ar kitaip prižiūrėti. Viskas, ko reikia, - tai šviesa. Būdama šviesioje vietoje gėlė Jums mojuos savo dviem žaliais lapais ir linguos žiedą į šonus.

Rinkitės „Flip Flap”, norėdami parodyti dėmesį nuolat skubančiai, tačiau be galo mylinčiai gėles merginai.

Muzikinė pagalvėlė

Tai minkštas ir mielas žaisliukas Jūsų žmonai ar merginai Valentino dienos proga. Šią pagalvėlę galima prijungti prie muzikinio grotuvo ir gulint klausytis Jums patinkančios muzikos sklindančios tiesiai iš pagalvės!

Pagalvėlė puikiai darės prie bet kokios sofos ar lovos, o įgaubtas jos dizainas leis kaklui gulint dar labiau atsipalaiduoti.

Vienintelė sąlyga - merginai turi patikti muzika :)

Pledas su rankovėmis

Šis pledas idealiai tinka įvairioms situacijoms, pavyzdžiui, filmų žiūrėjimui, stovyklaujant ar ilgoms kelionėms. Ilgos rankovės leis laisvai skaityti knygą, naudotis kompiuteriu ar mobiliuoju telefonu. Su pledu galima laisvai vaikščioti po kambarius, ruošti kavą ar atlikti kitus namų ruošos darbus.

Na o dabar apžvelkime ką išskirtinio ir originalaus galima būtų padovanoti vyrams.

Krūtinės formos puodelis

Šis tikro vyro puodelis yra originali dovana vyrui ar vaikinui. Tegul kiekvienas rytas prie arbatos puodelio tampa toks seksualus, kokio niekas negalėjo net tikėtis. Šis puodukas taps kiekvieno savininko geriausiu draugu, nes vieną kartą atsigėręs, negalės sustot.

Antistresinis kamuoliukas vyrams

Puiki dovana vyrui, kuris darbe ar kitoje jį supančioje aplinkoje susiduria su nuolatine įtampa. Šis antistresinis kamuoliukas skirtas rankų pirštų masažui bei mankštai.

Seksualioji kompiuterio pelytė

Originali dovana, kuri visada privers nusišypsoti. Juk prie kompiuterio daugelis vyrų praleidžia didžiąją dalį dienos. Taigi tegul kiekvienos pelytės paspaudimas nuo šiol teikia malonumą!

Draugužio aprangėlė

Draugužio aprangėlė yra tiesiog privalomas atributas kiekvienam įžvalgiam džentelmenui. Mezgant šias draugužio aprangėlės buvo naudojami aukščiausios kokybės akrilo siūlai. Taigi šiuose spalvinguose šedevruose jokios niežus sukeliančios vilnos nerasite. Mezginyje esanti virvutė leis patogiai pritvirtinti aprangėlę ir taip išsaugos Jums daugiau šilumos šaltomis žiemos naktimis.

Draugužio priežiūros rinkinys

Originali, naujoviška, Lietuvoje dar neregėta dovana vyrui ar jaunuoliui, kuris turi viską arba tiesiog yra pedantiškai tvarkingas. Šis rinkinys turi viską, ko reikia, kad draugužis atrodytu švarus ir tvarkingas. Tiesiog reikės paskirti šiek tiek laiko ir pastangų, o tada jau būsite pasiruošę į balių.

Džentelmeno įrankis

Šis džentelmeno įrankis yra skirtas tikriems vyrams tam, kad šie galėtų padaryti tai, ką karts nuo karto situacija priverčia daryti… Ši dovana skirta ne tik vyrui, kuris mėgsta gerai „pasikasyti”. Neabejojame, kad kiekvienam, gavusiam tokią dovaną, padovanosite ir nemažą juoko dozę.

WWW.DOVANUSALIS.LT

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą